Archiv novinek

Večer s Českou kvalitou

14.11.2013

Slavnostní předávání nových ocenění v Programu Česká kvalita se konalo v rámci Národního programu podpory kvality 2013 jako jedna z významných událostí Listopadu - Měsíce kvality v ČR. Akce se uskutečnila 12. 11. 2013 v Národním domě na Vinohradech za účasti řady známých osobností.

Záštitu nad akcí převzali: Miloš Zeman - prezident ČR, Jiří Rusnok - předseda vlády ČR, Jiří Cienciala - ministr průmyslu a obchodu ČR, Přemysl Sobotka - místopředseda Senátu PČR a Robert Szurman - předseda Rady kvality ČR.

Oceněno bylo celkem 19 výrobků nebo služeb. Značku kvality v sociálních službách obdržel tento večer Domov pro seniory Náměšť nad Oslavou. Ocenění si převzala od Jiřího Horeckého, prezidenta APSS ČR, Věra Bařinová, ředitelka domova pro seniory. Kritériem pro výběr zařízení k ocenění byl nejvyšší počet dosažených bodů v systému hodnocení Značky kvality v sociálních službách v období od 1. 9. 2012 do 31. 8. 2013.

        

Nově certifikovaná zařízení

Domov pro seniory Havlíčkův Brod, příspěvková organizace, pracoviště Husova

Domov pro seniory Havlíčkův Brod je příspěvkovou organizací Kraje Vysočina a poskytuje klientům pobytové služby v něko...

více informací

Centrum sociálních služeb Praha 2 - pečovatelská služba

Posláním naší pečovatelské služby je vytvořit potřebné podmínky pro možné celodenní setrvání klienta v jeho domác...

více informací

Domov Na zámku, p.o.

Domov Na zámku se nachází v malé obci Kyjovice, zřizovatelem je Moravskoslezský kraj. Domov Na zámku tvoří zámecký are...

více informací