Archiv novinek

Večer s Českou kvalitou

14.11.2013

Slavnostní předávání nových ocenění v Programu Česká kvalita se konalo v rámci Národního programu podpory kvality 2013 jako jedna z významných událostí Listopadu - Měsíce kvality v ČR. Akce se uskutečnila 12. 11. 2013 v Národním domě na Vinohradech za účasti řady známých osobností.

Záštitu nad akcí převzali: Miloš Zeman - prezident ČR, Jiří Rusnok - předseda vlády ČR, Jiří Cienciala - ministr průmyslu a obchodu ČR, Přemysl Sobotka - místopředseda Senátu PČR a Robert Szurman - předseda Rady kvality ČR.

Oceněno bylo celkem 19 výrobků nebo služeb. Značku kvality v sociálních službách obdržel tento večer Domov pro seniory Náměšť nad Oslavou. Ocenění si převzala od Jiřího Horeckého, prezidenta APSS ČR, Věra Bařinová, ředitelka domova pro seniory. Kritériem pro výběr zařízení k ocenění byl nejvyšší počet dosažených bodů v systému hodnocení Značky kvality v sociálních službách v období od 1. 9. 2012 do 31. 8. 2013.

        

Nově certifikovaná zařízení

Domov pro seniory v Perninku, příspěvková organizace

Domov pro Seniory v Perninku, p. o. je umístěn v krásné přírodě Krušných hor. Nachází se v klidné části obce a dvě ...

více informací

Městský ústav sociálních služeb Jirkov, příspěvková organizace

Domov se zvláštním režimem je součástí několika služeb, které poskytuje MěÚSS Jirkov. V roce 2018 byla kapacita DZR 44...

více informací

Centrum pro zdravotně postižené děti a mládež - SRDÍČKO sociální služba DENNÍ STACIONÁŘ

Denní stacionář poskytuje Centrum SRDÍČKO, které je příspěvkovou organizací Města Litoměřice. Služba je s kapacitou...

více informací