Archiv novinek

Značka kvality na galavečeru kongresu v Táboře

10.10.2016

Během úvodního programu galavečera VIII. výročního kongresu poskytovatelů sociálních služeb v Táboře dne 6. října 2016 byly za úspěšnou certifikaci v systému Značka kvality v sociálních službách slavnostně oceněny tyto služby:

Spokojený domov, o.p.s. (Mnichovo Hradiště)

Odbor pečovatelské služby Méstské části Brno-Žabovřesky

Pečovatelská služba Města Dvůr Králové nad Labem

Domov seniorů Havířov, příspěvková organizace (středisko Helios, kombinace služeb domov pro seniory a domov se zvláštním režimem)

Domov pro seniory Bechyně

Centrum sociálních služeb pro seniory Pohoda (Bruntál)

Oceněny byly certifikované domovy pro seniory i pečovatelské služby, které ukončily certifikaci v období od října 2015 do září 2016. S ohledem na rostoucí počet cerrtifikací (a to i opakovaných) byla v letošním roce stanovena podmínka, že galavečer bude věnován těm zařízením, která byla v daném období certifikována poprvé a jednomu zařízení, které je bez ohledu na počet absolvovaných certifikací v bodovém hodnocení na prvním místě.

            

Nově certifikovaná zařízení

Centrum pro zdravotně postižené děti a mládež - SRDÍČKO sociální služba DENNÍ STACIONÁŘ

Denní stacionář poskytuje Centrum SRDÍČKO, které je příspěvkovou organizací Města Litoměřice. Služba je s kapacitou...

více informací

AC Facility, s.r.o.

Posláním Pečovatelské služby AC Facility, s.r.o. je zabezpečit svým klientům pomoc a podporu pro setrvání v přirozeném...

více informací

SeneCura SeniorCentrum Chrudim

SeneCura SeniorCentrum Chrudim nabízí službu Domov pro seniory a Domov se zvláštním režimem. Péči poskytuje v režimu 24/...

více informací