Archiv novinek

Značka kvality na galavečeru kongresu v Táboře

10.10.2016

Během úvodního programu galavečera VIII. výročního kongresu poskytovatelů sociálních služeb v Táboře dne 6. října 2016 byly za úspěšnou certifikaci v systému Značka kvality v sociálních službách slavnostně oceněny tyto služby:

Spokojený domov, o.p.s. (Mnichovo Hradiště)

Odbor pečovatelské služby Méstské části Brno-Žabovřesky

Pečovatelská služba Města Dvůr Králové nad Labem

Domov seniorů Havířov, příspěvková organizace (středisko Helios, kombinace služeb domov pro seniory a domov se zvláštním režimem)

Domov pro seniory Bechyně

Centrum sociálních služeb pro seniory Pohoda (Bruntál)

Oceněny byly certifikované domovy pro seniory i pečovatelské služby, které ukončily certifikaci v období od října 2015 do září 2016. S ohledem na rostoucí počet cerrtifikací (a to i opakovaných) byla v letošním roce stanovena podmínka, že galavečer bude věnován těm zařízením, která byla v daném období certifikována poprvé a jednomu zařízení, které je bez ohledu na počet absolvovaných certifikací v bodovém hodnocení na prvním místě.

            

Nově certifikovaná zařízení

Domov pro seniory Havlíčkův Brod, příspěvková organizace, pracoviště Husova

Domov pro seniory Havlíčkův Brod je příspěvkovou organizací Kraje Vysočina a poskytuje klientům pobytové služby v něko...

více informací

Centrum sociálních služeb Praha 2 - pečovatelská služba

Posláním naší pečovatelské služby je vytvořit potřebné podmínky pro možné celodenní setrvání klienta v jeho domác...

více informací

Domov Na zámku, p.o.

Domov Na zámku se nachází v malé obci Kyjovice, zřizovatelem je Moravskoslezský kraj. Domov Na zámku tvoří zámecký are...

více informací