Archiv novinek

Galavečer s Českou kvalitou 2016

11.11.2016

Mezi 18 výrobky nebo službami byly kromě dvou sociálních služeb oceněny kvalitní dětské hračky, dětské boty, textilní výrobky, nábytek, sportoviště či výrobky osob se zdravotním postižením. Galavečer v historickém Majakovského sále se uskutečnil v doprovodu populárních interpretů české hudební scény a tradičně jím provázeli moderátoři Stanislava Lekešová a Patrik Rozehnal.

    

Cílem Programu Česká kvalita, který garantuje objektivitu a nezávislost svých značek kvality, je přispět k lepší orientaci na trhu, zvýšit nabídku kvalitního zboží a služeb, pomoci výrobcům a poskytovatelům služeb uspět v konkurenčním boji a v neposlední řadě podpořit publicitu a prestiž značek kvality.

Značku kvality v sociálních službách, která je od roku 2013 součástí Programu Česká kvalita, za úspěšnou certifikaci služby domov pro seniory převzala ředitelka Domova pro seniory Bechyně a ředitelka Centra sociálních služeb pro seniory Pohoda z Bruntálu. Na ocenění byla prostřednictvím APSS ČR, která je správcem značky, nominována zařízení sociálních služeb, která v roce 2016 dosáhla na nejvyšší bodové hodnocení v certifikaci.

  

Nově certifikovaná zařízení

Domov pro seniory Havlíčkův Brod, příspěvková organizace, pracoviště Husova

Domov pro seniory Havlíčkův Brod je příspěvkovou organizací Kraje Vysočina a poskytuje klientům pobytové služby v něko...

více informací

Centrum sociálních služeb Praha 2 - pečovatelská služba

Posláním naší pečovatelské služby je vytvořit potřebné podmínky pro možné celodenní setrvání klienta v jeho domác...

více informací

Domov Na zámku, p.o.

Domov Na zámku se nachází v malé obci Kyjovice, zřizovatelem je Moravskoslezský kraj. Domov Na zámku tvoří zámecký are...

více informací