Archiv novinek

Galavečer s Českou kvalitou 2016

11.11.2016

Mezi 18 výrobky nebo službami byly kromě dvou sociálních služeb oceněny kvalitní dětské hračky, dětské boty, textilní výrobky, nábytek, sportoviště či výrobky osob se zdravotním postižením. Galavečer v historickém Majakovského sále se uskutečnil v doprovodu populárních interpretů české hudební scény a tradičně jím provázeli moderátoři Stanislava Lekešová a Patrik Rozehnal.

    

Cílem Programu Česká kvalita, který garantuje objektivitu a nezávislost svých značek kvality, je přispět k lepší orientaci na trhu, zvýšit nabídku kvalitního zboží a služeb, pomoci výrobcům a poskytovatelům služeb uspět v konkurenčním boji a v neposlední řadě podpořit publicitu a prestiž značek kvality.

Značku kvality v sociálních službách, která je od roku 2013 součástí Programu Česká kvalita, za úspěšnou certifikaci služby domov pro seniory převzala ředitelka Domova pro seniory Bechyně a ředitelka Centra sociálních služeb pro seniory Pohoda z Bruntálu. Na ocenění byla prostřednictvím APSS ČR, která je správcem značky, nominována zařízení sociálních služeb, která v roce 2016 dosáhla na nejvyšší bodové hodnocení v certifikaci.

  

Nově certifikovaná zařízení

Domov pro seniory v Perninku, příspěvková organizace

Domov pro Seniory v Perninku, p. o. je umístěn v krásné přírodě Krušných hor. Nachází se v klidné části obce a dvě ...

více informací

Městský ústav sociálních služeb Jirkov, příspěvková organizace

Domov se zvláštním režimem je součástí několika služeb, které poskytuje MěÚSS Jirkov. V roce 2018 byla kapacita DZR 44...

více informací

Centrum pro zdravotně postižené děti a mládež - SRDÍČKO sociální služba DENNÍ STACIONÁŘ

Denní stacionář poskytuje Centrum SRDÍČKO, které je příspěvkovou organizací Města Litoměřice. Služba je s kapacitou...

více informací