Vybrat region

Česká republika

Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Ústecký kraj Karlovarský kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Královéhradecký kraj Pardubický kraj Jihomoravský kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj Zlínský kraj

Slovenská republikaMIMO ÚZEMÍ ČR a SK

Karta zařízení

Domov pro seniory „SPÁLENIŠTĚ“ v Chebu, příspěvková organizace


Informace o zařízení

Statutární zástupce: Mgr. Hana Marešová, ředitelka

Informace o zařízení:

Domov je příspěvkovou organizací Karlovarského kraje. Poskytujeme celoroční pobytovou službu - domov pro seniory s kapacitou 68 klientů. Domov se nachází v klidné, okrajové části města Chebu. Nabízíme ubytování převážně v jednolůžkových pokojích (garsoniéra) s kuchyňskou linkou a vlastním sociálním zázemím, ale také bytové jednotky 1+1 s balkónem pro manželské páry. Na každém patře je kuchyňka, klubovna a velká koupelna. Klienti si mohou dovybavit pokoj vlastními bytovými doplňky. V příjemném interiéru mohou klienti využívat společné prostory vhodné pro relaxaci i volnočasové aktivity – klubovny, PC koutek, tělocvičnu, terasu, retro pokoj, zahradu a rehabilitaci. Zajišťujeme docházku pedikérky do Domova. Výhodou našeho zařízení je vlastní plynová kotelna a prádelna. Pravidelně zjišťujeme spokojenost klientů a jejich rodin s poskytovanými službami a reagujeme na všechny připomínky a přání.

Adresa

Domov pro seniory „SPÁLENIŠTĚ“ v Chebu, příspěvková organizace
Mírová 2273/6
350 02 Cheb

www.domovcheb.cz

Certifikace

Ubytování
Strava
Volný čas a kultura
Partnerství
Péče
Bodové hodnocení
829 bodů   
Celkové hodnoceníPříklady dobré praxe


Široká nabídka kulturně společenských akcí a rozvinutý aktivizační program
Oblíbené jsou již tradiční akce – taneční zábavy s živou hudbou s účastí rodinných příslušníků a přátel klientů, opékání buřtů na zahradě, výlety po okolí Chebu a účast na akcích pořádaných Městem Cheb – Chebské dvorky, Vánoční trhy, a další.
Příjemným rozptýlením jsou pro klienty dva zakrslí králíčci, které využíváme i pro zooterapii a stejně tak i voliéra se zebřičkami. Pololetně je zpracováván Plán kulturně společenských akcí a pro každý týden rozpis skupinových a individuálních aktivit vč. aktuálních akcí.
Zobrazit text zobrazit fotografie

Nově certifikovaná zařízení

Domov pro seniory Mikuláškovo náměstí, p. o.

Domov pro seniory Mikuláškovo náměstí je příspěvková organizace města Brna a v provozu je již od roku 2003, zařízení...

více informací

Domov pro seniory v Blatné, p. o.

Domov pro seniory je příspěvkovou organizací Města Blatná v malebném Jihočeském kraji. Moderní bezbariérové zařízen...

více informací

Centrum sociální pomoci Vodňany

Centrum sociální pomoci Vodňany je příspěvkovou organizací Města Vodňany poskytující službu domov pro seniory a pečov...

více informací