Karta zařízení

Domov Odry, příspěvková organizace

Platnost certifikace vypršela k termínu: březen 2015.

Informace o zařízení

Statutární zástupce: Miroslava Chodurová

Informace o zařízení:

Kapacita domova je 66 uživatelů, kteří jsou ubytovaní ve třech různobarevných vilkách v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích. Budovy jsou obklopeny prostornou zahradou s altánkem, hřištěm pro seniory, ohradou pro kozy a několik slepiček, jezírky s vodními želvami a rybkami. Díky všem zaměstnancům, kteří se neustále s obdivuhodným entuziasmem snaží zvyšovat kvalitu péče a spokojenost uživatelů, dosáhl náš domov na „Cenu kvality“ v sociální péči. Naše pracovnice v sociálních službách získala 1. místo v „Národní ceně“. Naše zdravotní sestra byla mezi 3 finalisty v soutěži „Sestra roku“ a jedna naše pracovnice v sociálních službách získala ocenění na gerontologických dnech v Ostravě za výborné výsledky v aplikaci bazální stimulace a kraniosakrální terapie.

Adresa

Domov Odry,
příspěvková organizace
Hranická 56
742 35 Odry

www.ddodry.cz

Jsme na portálu VašePéče.cz

Certifikace

Ubytování
Strava
Volný čas a kultura
Partnerství
Péče
Bodové hodnocení
872.5 bodů   
Celkové hodnocení
Platnost certifikace do:
19. březen 2015Příklady dobré praxe


Vzpomínkové dýchánky a dobové koutky
Domov Odry se již několik let intenzivně věnuje reminiscenčním technikám a uživatelé velmi rádi navštěvují tzv. vzpomínkové dýchánky.
Pro tento účel jsou v domově vytvořeny dobové koutky a na zahradě je instalována trvalá výstava „Selský dvůr“, kde jsou vystaveny staré exponáty trakačů, máselnic, chomoutů, dojaček a jiných věcí blízkých mládí našich seniorů.
Zobrazit text zobrazit fotografie

Nově certifikovaná zařízení

Centrum pro zdravotně postižené děti a mládež - SRDÍČKO sociální služba DENNÍ STACIONÁŘ

Denní stacionář poskytuje Centrum SRDÍČKO, které je příspěvkovou organizací Města Litoměřice. Služba je s kapacitou...

více informací

AC Facility, s.r.o.

Posláním Pečovatelské služby AC Facility, s.r.o. je zabezpečit svým klientům pomoc a podporu pro setrvání v přirozeném...

více informací

SeneCura SeniorCentrum Chrudim

SeneCura SeniorCentrum Chrudim nabízí službu Domov pro seniory a Domov se zvláštním režimem. Péči poskytuje v režimu 24/...

více informací