Karta zařízení

Domov pro seniory Holásecká, příspěvková organizace


Informace o zařízení

Statutární zástupce: Mgr. Miroslava Mužíková, ředitelka

Informace o zařízení:

Domov pro seniory Holásecká je moderní zařízení, jehož provoz byl slavnostně zahájen 4. 6. 2009. Zřizovatelem je Statutární město Brno. Domov se nachází v klidné lokalitě na okraji městské části Brno - Tuřany. Kapacita zařízení je 105 lůžek, z toho 69 pokojů je jednolůžkových a 18 dvoulůžkových. Součástí každé obytné jednotky je předsíň, koupelna, WC, balkon a samotný pokoj. Pokoje jsou moderně vybaveny pro vysoký komfort uživatele. Součástí objektu je pobytová okrasná květinová terasa v druhém patře budovy a parčík s altánem, které umožňují uživatelům příjemné posezení v letních měsících. Aktivizační činnosti realizované v domově jsou různorodé a přizpůsobené specifickým potřebám uživatelů. Uživatelům zajišťujeme podporu a pomoc vycházející z jejich individuálních potřeb, respektujeme a zachováváme důstojný život a podporujeme uživatele v udržování kontaktů se svojí rodinou, přáteli a známými.

Adresa

Domov pro seniory Holásecká
Holásecká 864/33
620 00 Brno

www.hol.brnods.cz

Jsme na portálu VašePéče.cz

Certifikace

Ubytování
Strava
Volný čas a kultura
Partnerství
Péče
Bodové hodnocení
900.25 bodů   
Celkové hodnoceníPříklady dobré praxe


Prověřování kvality poskytované zdravotní péče
V roce 2014 jsme jako první zařízení tohoto typu úspěšně získali akreditaci SAK (Spojená akreditační komise) dle nových akreditačních standardů pro zdravotní péči poskytovanou v pobytových zařízeních sociálních služeb.
Akreditace představuje oficiální uznání, že sociální zařízení je způsobilé poskytovat kvalitní zdravotní péči a disponuje funkčním a efektivním systémem pro posuzování výkonnosti a pro kontinuální zvyšování kvality.
Zobrazit text

Nově certifikovaná zařízení

Domov pro seniory Havlíčkův Brod, příspěvková organizace, pracoviště Husova

Domov pro seniory Havlíčkův Brod je příspěvkovou organizací Kraje Vysočina a poskytuje klientům pobytové služby v něko...

více informací

Centrum sociálních služeb Praha 2 - pečovatelská služba

Posláním naší pečovatelské služby je vytvořit potřebné podmínky pro možné celodenní setrvání klienta v jeho domác...

více informací

Domov Na zámku, p.o.

Domov Na zámku se nachází v malé obci Kyjovice, zřizovatelem je Moravskoslezský kraj. Domov Na zámku tvoří zámecký are...

více informací