Karta zařízení

Domov pro seniory Holásecká, příspěvková organizace


Informace o zařízení

Statutární zástupce: Mgr. Miroslava Mužíková, ředitelka

Informace o zařízení:

Domov pro seniory Holásecká je moderní zařízení, jehož provoz byl slavnostně zahájen 4. 6. 2009. Zřizovatelem je Statutární město Brno. Domov se nachází v klidné lokalitě na okraji městské části Brno - Tuřany. Kapacita zařízení je 105 lůžek, z toho 69 pokojů je jednolůžkových a 18 dvoulůžkových. Součástí každé obytné jednotky je předsíň, koupelna, WC, balkon a samotný pokoj. Pokoje jsou moderně vybaveny pro vysoký komfort uživatele. Součástí objektu je pobytová okrasná květinová terasa v druhém patře budovy a parčík s altánem, které umožňují uživatelům příjemné posezení v letních měsících. Aktivizační činnosti realizované v domově jsou různorodé a přizpůsobené specifickým potřebám uživatelů. Uživatelům zajišťujeme podporu a pomoc vycházející z jejich individuálních potřeb, respektujeme a zachováváme důstojný život a podporujeme uživatele v udržování kontaktů se svojí rodinou, přáteli a známými.

Adresa

Domov pro seniory Holásecká
Holásecká 864/33
620 00 Brno

www.hol.brnods.cz

Jsme na portálu VašePéče.cz

Certifikace

Ubytování
Strava
Volný čas a kultura
Partnerství
Péče
Bodové hodnocení
900.25 bodů   
Celkové hodnoceníPříklady dobré praxe


Prověřování kvality poskytované zdravotní péče
V roce 2014 jsme jako první zařízení tohoto typu úspěšně získali akreditaci SAK (Spojená akreditační komise) dle nových akreditačních standardů pro zdravotní péči poskytovanou v pobytových zařízeních sociálních služeb.
Akreditace představuje oficiální uznání, že sociální zařízení je způsobilé poskytovat kvalitní zdravotní péči a disponuje funkčním a efektivním systémem pro posuzování výkonnosti a pro kontinuální zvyšování kvality.
Zobrazit text

Nově certifikovaná zařízení

Centrum pro zdravotně postižené děti a mládež - SRDÍČKO sociální služba DENNÍ STACIONÁŘ

Denní stacionář poskytuje Centrum SRDÍČKO, které je příspěvkovou organizací Města Litoměřice. Služba je s kapacitou...

více informací

AC Facility, s.r.o.

Posláním Pečovatelské služby AC Facility, s.r.o. je zabezpečit svým klientům pomoc a podporu pro setrvání v přirozeném...

více informací

SeneCura SeniorCentrum Chrudim

SeneCura SeniorCentrum Chrudim nabízí službu Domov pro seniory a Domov se zvláštním režimem. Péči poskytuje v režimu 24/...

více informací