Karta zařízení

G-centrum Tábor

Platnost certifikace vypršela k termínu: červen 2014.

Informace o zařízení

Statutární zástupce: PhDr. Jaroslava Kotalíková

Informace o zařízení:

G-centrum Tábor bylo vybudováno v letech 1997-1998 nákladem zhruba 140 milionů Kč. Investorem a zároveň zřizovatelem příspěvkové organizace G-centrum Tábor je město Tábor. Vlastní provoz byl zahájen 1. září 1998. V roce 2008 bylo G-centrum Tábor oceněno jako druhé nejlepší zařízení v České republice v kategorii Domovy pro seniory, ředitel G-centra Tábor byl oceněn jako osobnost roku v sociálních službách roku 2007. Je zde plně zaveden systém klíčových pracovníků v souladu se Standardy kvality. Celková kapacita domova pro seniory G-centra je 143 lůžek na 90 pokojích, z toho 37 je jednolůžkových a 53 je dvoulůžkových. 60 pokojů má vlastní balkon, 6 pokojů má zimní zahradu, 42 pokojů je vybaveno vlastní kuchyňskou linkou.

Adresa

G-centrum Tábor
Kpt. Jaroše 2958
390 03 TÁBOR

www.gcentrum.cz

Jsme na portálu VašePéče.cz

Certifikace

Ubytování
Strava
Volný čas a kultura
Partnerství
Péče
Bodové hodnocení
835.5 bodů   
Celkové hodnocení
Platnost certifikace do:
30. červen 2014Příklady dobré praxe


Informační panel
Informační panel umístěný v blízkosti recepce slouží v domově pro seniory jako přehledný datový elektronický systém, který využívají uživatelé, rodinní příslušníci i zaměstnanci.
Využití informačního panelu je velice vhodné jak pro klienty G-centra, tak pro jejich návštěvy, potenciální klienty i zaměstnance. Jeho funkcí je převážně informovat o jídelníčku na daný den a den následující. Důležitou vlastností je také zobrazení akcí probíhajících daný den a den následující v G-centru. Dále jsou na panelu pro zpestření promítány fotografie z archivu. Panel zobrazuje i čas a datum.
Zobrazit text zobrazit fotografie

Nově certifikovaná zařízení

Centrum pro zdravotně postižené děti a mládež - SRDÍČKO sociální služba DENNÍ STACIONÁŘ

Denní stacionář poskytuje Centrum SRDÍČKO, které je příspěvkovou organizací Města Litoměřice. Služba je s kapacitou...

více informací

AC Facility, s.r.o.

Posláním Pečovatelské služby AC Facility, s.r.o. je zabezpečit svým klientům pomoc a podporu pro setrvání v přirozeném...

více informací

SeneCura SeniorCentrum Chrudim

SeneCura SeniorCentrum Chrudim nabízí službu Domov pro seniory a Domov se zvláštním režimem. Péči poskytuje v režimu 24/...

více informací