Vybrat region

Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Ústecký kraj Karlovarský kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Královéhradecký kraj Pardubický kraj Jihomoravský kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj Zlínský kraj
MIMO ÚZEMÍ ČR

Novinky

Změna finančních podmínek pro certifikace pobytových služeb

05.06.2017

Od 1. června 2017 dochází k úpravě finančních podmínek pro certifikace pobytových služeb pro nově uzavřené smlouvy o certifikaci.

Certifikací Značky kvality úspěšně prošla i malá pečovatelská služba z Rokytnice nad Jizerou

02.05.2017

Tým pečovatelské služby ZDRAVOŠ PÉČE s.r.o., která je poskytována v náročném terénu Krkonoš a Jizerských hor, získal v celkovém hodnocení 4 hvězdičky.

Domov seniorů Hranice je pětihvězdičkový

11.04.2017

Domov seniorů Hranice v Olomouckém kraji, nováček v certifikaci Značky kvality, dosáhl na nejvyšší ocenění 5 hvězdiček.

Archiv novinek

vasepece

Karta zařízení

ZDRAVOŠ PÉČE s.r.o., Pečovatelská služba


Informace o zařízení

Statutární zástupce: Jana Černá

Informace o zařízení:

Registrovaná terénní zdravotní ošetřovatelská péče a pečovatelská služba je poskytována v náročném terénu Krkonoš a částečně Jizerských hor. Působíme v pečovatelských domech v Rokytnici nad Jizerou, Jablonci nad Jizerou, Vysokém nad Jizerou a v terénu měst a obcí jim přilehlých. V této horské oblasti zajišťujeme péči klientům, kteří vzhledem ke svému věku nebo zdravotnímu stavu potřebují pomoc jiné osoby. Naším posláním je co nejdéle udržet kvalitu života svým klientům doma ve vlastním sociálním prostředí. Tím, že pečovatelky poskytují seniorům a zdravotně postiženým lidem individuálním přístupem potřebné pečovatelské úkony v jejich domácnostech, zachovávají jejich životní styl a úroveň. Flexibilně reagují na změněné požadavky jednotlivců, pomáhají udržet co nejdéle kvalitu života, a tím často oddalují jejich odchod do ústavů sociální péče. V současné době zajišťujeme péči 88 klientům, z nichž 70 % obsluhujeme mimo pečovatelské domy. Služba je spolufinancována z prostředků MPSV a Krajského úřadu Libereckého kraje.

Adresa

ZDRAVOŠ PĚČE s.r.o.
Pečovatelská služba
Horní 590
512 44 Rokytnice nad Jizerou

www.cerna-domacipece.cz

Certifikace pečovatelských služeb

Péče, individuální přístup a partnerství
Stravování
Bodové hodnocení
415 bodů   
CelkemPříklady dobré praxe


Specifikem naší služby je úzká propojenost mezi terénní zdravotní ošetřovatelskou péčí a pečovatelskou službou.
Za jednoznačné pozitivum v péči o seniory v domácím prostředí hor lze považovat, že se na péči má možnost spolu s rodinou podílet multidisciplinární tým složený z pracovníků s kompetencemi k sociální a zdravotní péči.
Což s sebou nese: respektování sociálně-zdravotní situace, přímou návaznost a efektivní koordinaci služeb ve vlastním sociálním prostředí, možnost zachování autonomie klienta, větší pocit bezpečí a ochrany soukromí, ekonomičnost používání vozů 4x4. V neposlední řadě partnerství pro místní a krajskou samosprávu v komunitním plánování.

Komunikujeme a spolupracujeme s rodinami uživatelů.
Podporujeme kontakt se společenským prostředím formou
zájmových a kulturních vyžití uživatelů, setkání s vrstevníky, ale i s nejmladšími obyvateli.
Zobrazit text

Nově certifikovaná zařízení

Centrum sociálních služeb a pomoci Chrudim

Posláním je poskytovat takovou podporu a pomoc klientům, která umožňuje zachovat v maximální míře jejich dosavadní způ...

více informací

ZDRAVOŠ PÉČE s.r.o., Pečovatelská služba

Registrovaná terénní zdravotní ošetřovatelská péče a pečovatelská služba je poskytována v náročném terénu Krkono...

více informací

Domov seniorů Hranice, příspěvková organizace

Domov seniorů Hranice je příspěvkovou organizací zřizovanou městem Hranice. Nachází se v klidné části města nedaleko ...

více informací