Vybrat region

Česká republika

Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Ústecký kraj Karlovarský kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Královéhradecký kraj Pardubický kraj Jihomoravský kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj Zlínský kraj

Slovenská republikaMIMO ÚZEMÍ ČR a SK

Karta zařízení

CentrIn CZ s.r.o., Domov pro seniory a domov se zvláštním režimem Centrin


Informace o zařízení

Statutární zástupce: Mgr. Bc. Helena Franclová, DiS.

Informace o zařízení:

Domov pro seniory Centrin ve Zruči nad Sázavou se nachází v klidné části města, v údolí vytvořeném nádherným meandrem Sázavy v samém centru ČR. Domov zahájil provoz 20.7.2007. Zřizovatelem domova je společnost Centrin CZ s.r.o., která je registrovaným poskytovatelem sociálních služeb. V celém zařízení se nachází celkem 79 pokojů na 6 podlažích. Nabízíme 3 sociální služby pro celkový počet 158 uživatel. Službu domov pro seniory 90 uživatelům, domov se zlváštním režimem 58 uživatelům v 1-3 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. V zařízení je provozován a rehabilitace, nachází se zde knihovna s 8500 svazky knih, ordinace praktického lékaře, kadeřnictví, pedikúra, tělocvična s posilovnou. Nabídka volnočasových aktivit: canisterapie, muzikoterapie, arteterapie, klub kuchařek, pánský klub, klub zahrádkářů, kurzy práce na PC, bohoslužby, pravidelné výlety, oslavy narozenin aj.

Adresa

Centrin CZ s.r.o.
Náměstí Míru 597
285 22 Zruč nad Sázavou

Domov pro seniory a domov se zvláštním režimem Centrin

www.centrin.cz

Jsme na portálu VašePéče.cz

Certifikace

Ubytování
Strava
Volný čas a kultura
Partnerství
Péče
Bodové hodnocení
903 bodů   
Celkové hodnoceníPříklady dobré praxe


V našich náručích život nejen končí, ale také začíná
V letech 2015 a 2016 se mnoha našim pracovnicím narodilo miminko. Chceme naše děti učit lásce a úctě ke stáří, navštěvujeme s nimi domovy pro seniory a domov se zvláštním režimem Centrin CZ s.r.o. ve Zruči nad Sázavou, Unhošti i Praze.
V roce 2018 plánujeme také založení dětské skupiny, která zajistí denní péči o malé děti našich pracujících maminek; protože v našich náručích život nejen končí, ale také začíná.
Zobrazit text zobrazit fotografie
Zručské víno "Centriňan"
Maskotem domova ve Zruči nad Sázavou bylo zvoleno víno z černého bezu vlastní výroby.
Plody černého bezu jsou léčivé, mají antiseptické účinky, používají se proti rozličným zánětům, zápalům, bolestem. Originální balení s unikátními etiketami můžete získat pouze u nás!
Zobrazit text zobrazit fotografie
Třídění odpadu
Společnost ECOBAT s.r.o. vydala v říjnu 2016 osvědčení o zřízení místa zpětného odběru přenosných baterií a akumulátorů pro společnost Centrin CZ s.r.o.
Od 1.1.2017 probíhá komplexní třídění odpadu ve všech našich zařízeních. Uživatelé se velmi aktivně zapojují.
Zobrazit text zobrazit fotografie
Zaměstnavatel roku 2016 - Stejná Šance
V úterý 21. února 2017 proběhlo slavností odpoledne již 7. ročníku celorepublikové soutěže Stejná šance – Zaměstnavatel roku 2016.
Jedná se o prestižní soutěž zaměstnavatelů, kteří lidem se znevýhodněním dávají na otevřeném pracovním trhu stejnou šanci jako ostatním a tím aktivně přispívají k jejich začleňování do společnosti. Společnost Centrin CZ se umístila na krásném 4. místě z celkových 37 nominovaných firem.
Zobrazit text zobrazit fotografie

Nově certifikovaná zařízení

Domov pro seniory v Blatné, p. o.

Domov pro seniory je příspěvkovou organizací Města Blatná v malebném Jihočeském kraji. Moderní bezbariérové zařízen...

více informací

Centrum sociální pomoci Vodňany

Centrum sociální pomoci Vodňany je příspěvkovou organizací Města Vodňany poskytující službu domov pro seniory a pečov...

více informací

Domov seniorů Břeclav, příspěvková organizace

Domov seniorů Břeclav je příspěvkovou organizací města Břeclav. Jeho historie sahá až do roku 1976, kdy se zde začaly p...

více informací