Vybrat region

Praha Středočeský kraj Liberecký kraj Ústecký kraj Karlovarský kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Královéhradecký kraj Pardubický kraj Jihomoravský kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj Zlínský kraj
MIMO ÚZEMÍ ČR

Novinky

Změna finančních podmínek pro certifikace pobytových služeb

05.06.2017

Od 1. června 2017 dochází k úpravě finančních podmínek pro certifikace pobytových služeb pro nově uzavřené smlouvy o certifikaci.

Certifikací Značky kvality úspěšně prošla i malá pečovatelská služba z Rokytnice nad Jizerou

02.05.2017

Tým pečovatelské služby ZDRAVOŠ PÉČE s.r.o., která je poskytována v náročném terénu Krkonoš a Jizerských hor, získal v celkovém hodnocení 4 hvězdičky.

Archiv novinek

vasepece

Karta zařízení

Domov pro seniory Krnov


Informace o zařízení

Statutární zástupce: Ing. Kateřina Michaliková, ředitelka

Informace o zařízení:

Domov pro seniory Krnov je příspěvkovou organizací zřízenou Městem Krnov. Poskytuje dvě pobytové služby – domov pro seniory a domov se zvláštním režimem. Obě služby jsou poskytovány v moderní bezbariérové budově, obklopené zahradou, poblíž centra města. Kapacita zařízení je 136 lůžek, z toho 101 lůžek pro seniory a 35 lůžek pro domov se zvláštním režimem. Celodenní služby poskytuje uživatelům se sníženou soběstačností až úplnou závislostí zejména z důvodu věku, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby. Uživatelé mohou využívat 2 klubovny, kulturní sál, knihovnu s počítači a připojením na internet, hydromasážní vanu a relaxační místnost. Kontakt se společenským prostředím uživatelů je zajišťován péčí o volný čas seniorů ve formě výletů do blízkého okolí, kulturními akcemi pořádanými v zařízení a pravidelnou nabídkou volnočasových aktivit.

Adresa

Domov pro seniory Krnov
Rooseveltova 2141/51
794 01 Krnov

www.dskrnov.cz

Jsme na portálu VašePéče.cz

Certifikace

Ubytování
Strava
Volný čas a kultura
Partnerství
Péče
Bodové hodnocení
843 bodů   
Celkové hodnoceníPříklady dobré praxe


Dny mezinárodních kuchyní
Od roku 2011 v našem domově probíhají Dny mezinárodních kuchyní. Menu na tyto dny jsou vytvářeny ve spolupráci s naší nutriční specialistkou a jsou příjemným zpestřením stravy uživatelů. Umožní uživatelům ochutnat jídla jiných zemí.
A jak to v praxi funguje? Celý den, počínaje snídaní a konče večeří, jsou podávány pokrmy typické pro určitou zemi.
V jídelně je vyvěšena nástěnka s informacemi a fotografiemi příslušné země a na odděleních probíhají diskuse s klienty. Dny mezinárodních kuchyní bývají asi 3x ročně a mezi klienty jsou velmi oblíbené, protože se do cizích zemí mohou podívat alespoň prostřednictvím svých chuťových buněk.
Zobrazit text zobrazit fotografie
Vířivá vana
Vliv vody na zdraví člověka je výjimečný. Ponoření do vany plné bublinek přináší mnohem více účinků než jen navození příjemného pocitu. Podporuje imunitní systém a je skvělým pomocníkem pro ty, kteří trpí bolestmi kloubů.
Právě z těchto důvodů Domov pro seniory Krnov od roku 2010 nabízí svým uživatelům možnost využít vířivou vanu přímo v budově zařízení. A zájem o tento způsob relaxace je obrovský. Svědčí o tom „sešit objednávek“ na vířivou koupel, který je popsán na dlouhou dobu dopředu. Bezpečnost koupele zajišťuje mimo jiné zvedací zařízení, které umožní koupel také imobilním klientům.
Zobrazit text zobrazit fotografie

Nově certifikovaná zařízení

DOMOV PRO SENIORY FOLTÝNOVA, příspěvková organizace

Domov pro seniory Foltýnova, p.o. je příspěvkovou organizací statutárního města Brna. Poskytuje pobytové služby pro 224 ...

více informací

Domov U Anežky, poskytovatel sociálních služeb - středisko Benátky nad Jizerou

Naše služby poskytujeme seniorům ve věku 60 let a výše, kteří potřebují kvůli snížené soběstačnosti v péči o seb...

více informací

Sociální služby města Ždár nad Sázavou - Pečovatelská služba

Pečovatelská služba je součástí příspěvkové organizace Sociální služby města Žďár nad Sázavou, jejímž zřizova...

více informací